Łączymy zdolnych ludzi z odpowiednimi projektami

Jesteśmy wiodącym dostawcą IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla najbardziej wymagających klientów. Zbieramy wymagania i szybko przekuwamy je w sukces.

Dowiedz się więcej
image image image

Dołącz do Team Connect

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania w metodykach zwinnych. Tworzymy aplikacje backend, frontend oraz mobile.
Współpracujemy z takimi branżami jak: telekomunikacja, R&D, IoT, bankowość, motoryzacja i wiele, wiele innych. Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów.
Dołącz do nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Zaoferujemy Ci projekty zgodne z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami

Naszych Pracowników traktujemy po partnersku

Możesz wybrać formę współpracy oraz miejsce, w którym chcesz pracować

Pomożemy Ci w kwestiach organizacyjnych, a także w procesie relokacji

Zapewnimy Ci ciągły dostęp do nowych projektów

Łódka na Mazurach? Apartament w Austrii? Takie benefity tylko u nas :)

Poznaj nasz zespół rekrutacyjny

Mamy świadomość, jak istotnie czas wpływa na podejmowane decyzje, dlatego staramy się, aby rekrutacja przebiegała sprawnie. U nas zawsze otrzymasz informacje o statusie Twojej rekrutacji. Jeżeli przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w naszej siedzibie w celu omówienia warunków współpracy. Dobieramy projekty odpowiadające Twoim kwalifikacjom. Zadbają o ciebie najlepsi specjaliści!

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni funkcję Menagera działu delivery: zarządza zespołem rekrutacji, opiekuje się Klientami, dba pomyślne finalizowanie wszystkich procesów rekrutacyjnych i sprzedażowych. „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej pracy”.

Oliwia Ostrowska

Inga Fijołek Senior IT Recruiter

Inga Fijołek - Inga posiada ponad 5 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Jej specjalnością są rekrutacje IT – często niszowe. Zaczynała swoją ścieżkę kariery od sprzedaży, w której czuła się jak ryba w wodzie. Inga stara się wykorzystywać umiejętności budowania relacji, które nabyła w sprzedaży do budowania dobrego kontaktu z kandydatami. Uwielbia pracę z ludźmi oraz łączenie potrzeb biznesu z oczekiwaniami kandydatów. Inga lubi ludzi – a oni lubią ją! Jest osobą otwartą, towarzyską oraz chętną do pomocy. Posiada również super poczucie humoru.

Inga Fijołek

Sandra Pochmara IT Recruiter

Sandra jest osobą z blisko rocznym doświadczeniem w rekrutacji. Swoją karierę od początku wiąże ściśle z poszukiwaniem specjalistów z branży IT. Jest specjalistką w dziedzinie direct searchu i x-ray searchu, a także w przeprowadzaniu badań potrzeb oraz preferencji kandydatów. Jej ścieżka edukacji pokierowała nią do Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej na kierunek praca socjalna, dzięki czemu również może spełniać swoje zainteresowanie psychologią. Prywatnie pasjonatka, a także zawodniczka sztuk walk oraz osoba z fantastycznym poczuciem humoru.

Sandra Pochmara

Izabela Iwanowska Junior IT Recruiter

Iza jestem młodym Rekruterem, która z powodzeniem odnajduje się w outsourcingu IT. Największą satysfakcję dają jej nowe i ciekawe projekty, w których może się wykazać. Lubi podejmować wyzwania i uczyć się nowych rzeczy. W pracy ceni sobie otwartość, profesjonalizm oraz dobrą komunikację. Prywatnie uwielbia podróże oraz aktywnie spędzać czas.

Izabela Iwanowska

Kasia Gołuch IT Recruiter

Kasia jest studentką E-Biznesu w Szkole Głównej Handlowej. Z powodzeniem realizuje się na stanowisku Junior IT Recruiter. Szczególnie dobrze czuje się w realizacji stanowisk backendowych i testerskich. Zagadnienia związane z rynkiem IT stały się jej pasją i chętnie poszerza swoją wiedzę z tego zakresu. Prywatnie miłośniczka podróży i dobrego kina.

Kasia Gołuch

Proces rekrutacji

Krok 1. Wyślij nam swoje CV

Krok 2. Interview (w formie spotkania w biurze lub za pośrednictwem Skype)

Krok 3. Rozmowa techniczna

Krok 4. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, witamy na pokładzie!

Oferty pracy

  1. PHP DeveloperWarszawaAplikuj

Benefity pracy w Team Connect

Opieka
medyczna

Karta
multisport

Ubezpieczenie
na życie

Budżet
szkoleniowy

Lekcje j. ang
z profesjonalnym
lektorem

Wsparcie podczas
założenia/prowadzenia
działalności

Wsparcie ze strony
dedykowanego
opiekuna firmy

Łódka
na mazurach

Poleć Programistę

Weź udział w naszym programie Poleć Programistę i zgarnij 4000 zł netto za polecenie specjalisty.

Dowiedz się jak to działa

Gdzie pracujemy?

Za naszą nazwą kryje się coś więcej niż tylko słowa. Zespół, do którego Cię zapraszamy, to nie tylko grupa profesjonalistów, ale przede wszystkim zgrana ekipa, którą łączy coś więcej niż "ASAPy" i realizowane projekty. Zerknij na nasze inicjatywy i sam się przekonaj 😊

Dołącz do zespołu