Łączymy zdolnych ludzi z odpowiednimi projektami

Jesteśmy wiodącym dostawcą IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla najbardziej wymagających klientów. Zbieramy wymagania i szybko przekuwamy je w sukces.

Dowiedz się więcej
image image image

Dołącz do Team Connect

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania w metodykach zwinnych. Tworzymy aplikacje backend, frontend oraz mobile.
Współpracujemy z takimi branżami jak: telekomunikacja, R&D, IoT, bankowość, motoryzacja i wiele, wiele innych. Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów.
Dołącz do nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Zaoferujemy Ci projekty zgodne z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami

Naszych Pracowników traktujemy po partnersku

Możesz wybrać formę współpracy oraz miejsce, w którym chcesz pracować

Pomożemy Ci w kwestiach organizacyjnych, a także w procesie relokacji

Zapewnimy Ci ciągły dostęp do nowych projektów

Łódka na Mazurach? Apartament w Austrii? Takie benefity tylko u nas :)

Poznaj nasz zespól rekrutacyjny

Mamy świadomość, jak istotnie czas wpływa na podejmowane decyzje, dlatego staramy się, aby rekrutacja przebiegała sprawnie. U nas zawsze otrzymasz informacje o statusie Twojej rekrutacji. Jeżeli przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w naszej siedzibie w celu omówienia warunków współpracy. Dobieramy projekty odpowiadające Twoim kwalifikacjom. Zadbają o ciebie najlepsi specjaliści!

Angelika Trzewik Senior IT Delivery Consultant

Od samego początku swojej przygody z branżą HR specjalizuje się w rekrutacji specjalistów w obszarze IT i nowych technologii. Oprócz wyszukiwania talentów, dba więc także o profesjonalne przeprowadzenie kandydatów przez cały proces rekrutacji oraz opiekę nad nimi już po zatrudnieniu. Prywatnie jest pasjonatką wszelkich, aktywnych form spędzania wolnego czasu. Często można spotkać ją w górach, zimą – na snowboardzie, latem – na górskim szlaku. Poza tym ogromna miłośniczka krajów śródziemnomorskich i ich kuchni.

Angelika Trzewik

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni rolę Konsultanta 360: „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej sprzedaży i rekrutacji”. Oliwia posiada wiedzą na temat rynku IT oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.

Oliwia Ostrowska

Proces rekrutacji

Krok 1. Wyślij nam swoje CV

Krok 2. Interview (w formie spotkania w biurze lub za pośrednictwem Skype)

Krok 3. Rozmowa techniczna

Krok 4. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, witamy na pokładzie!

Benefity pracy w Team Connect

Opieka
medyczna

Karta
multisport

Ubezpieczenie
na życie

Budżet
szkoleniowy

Lekcje j. ang
z profesjonalnym
lektorem

Wsparcie podczas
założenia/prowadzenia
działalności

Wsparcie ze strony
dedykowanego
opiekuna firmy

Łódka
na mazurach

Apartament
w Austrii

Poleć Programistę

Weź udział w naszym programie Poleć Programistę i zgarnij 4000 zł netto za polecenie specjalisty.

Dowiedz się jak to działa

Gdzie pracujemy?

Za naszą nazwą kryje się coś więcej niż tylko słowa. Zespół, do którego Cię zapraszamy, to nie tylko grupa profesjonalistów, ale przede wszystkim zgrana ekipa, którą łączy coś więcej niż "ASAPy" i realizowane projekty. Zerknij na nasze inicjatywy i sam się przekonaj 😊

Dołącz do zespołu