Łączymy zdolnych ludzi z odpowiednimi projektami

Jesteśmy wiodącym dostawcą IT w obszarze nearshore i offshore. Od 2008 roku z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla najbardziej wymagających klientów. Zbieramy wymagania i szybko przekuwamy je w sukces.

Dowiedz się więcej
image image image

Dołącz do Team Connect

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania w metodykach zwinnych. Tworzymy aplikacje backend, frontend oraz mobile.
Współpracujemy z takimi branżami jak: telekomunikacja, R&D, IoT, bankowość, motoryzacja i wiele, wiele innych. Stale eksplorujemy rynek w poszukiwaniu najlepszych specjalistów.
Dołącz do nas i zobacz, co możemy Ci zaoferować:

Zaoferujemy Ci projekty zgodne z Twoim doświadczeniem i oczekiwaniami

Naszych Pracowników traktujemy po partnersku

Możesz wybrać formę współpracy oraz miejsce, w którym chcesz pracować

Pomożemy Ci w kwestiach organizacyjnych, a także w procesie relokacji

Zapewnimy Ci ciągły dostęp do nowych projektów

Łódka na Mazurach? Apartament w Austrii? Takie benefity tylko u nas :)

Poznaj nasz zespół rekrutacyjny

Mamy świadomość, jak istotnie czas wpływa na podejmowane decyzje, dlatego staramy się, aby rekrutacja przebiegała sprawnie. U nas zawsze otrzymasz informacje o statusie Twojej rekrutacji. Jeżeli przejdziesz pozytywnie proces rekrutacji, skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie w naszej siedzibie w celu omówienia warunków współpracy. Dobieramy projekty odpowiadające Twoim kwalifikacjom. Zadbają o ciebie najlepsi specjaliści!

Weronika Łukaszewicz IT Recruiter

Weronika od kilku lat z powodzeniem zajmuje się rekrutacjami branży IT oraz opieką nad klientem. Realizuje projekty rekrutacyjne dla klientów globalnych i lokalnych, ma doświadczenie we współpracy z dużymi korporacjami i startup’ami. Weronika ma dużą wiedzą na temat rynku IT, która jest jej pasją. Z powodzeniem nawiązuje kontakty z kandydatami. Z wykształcenia jest socjologiem komunikacji i mediów.

Weronika Łukaszewicz

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni rolę Konsultanta 360: „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej sprzedaży i rekrutacji”. Oliwia posiada wiedzą na temat rynku IT oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.

Oliwia Ostrowska

Inga Fijołek IT Recruiter

Inga Fijołek - Inga posiada ponad 5 letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji. Jej specjalnością są rekrutacje IT – często niszowe. Zaczynała swoją ścieżkę kariery od sprzedaży, w której czuła się jak ryba w wodzie. Inga stara się wykorzystywać umiejętności budowania relacji, które nabyła w sprzedaży do budowania dobrego kontaktu z kandydatami. Uwielbia pracę z ludźmi oraz łączenie potrzeb biznesu z oczekiwaniami kandydatów. Inga lubi ludzi – a oni lubią ją! Jest osobą otwartą, towarzyską oraz chętną do pomocy. Posiada również super poczucie humoru.

Inga Fijołek

Proces rekrutacji

Krok 1. Wyślij nam swoje CV

Krok 2. Interview (w formie spotkania w biurze lub za pośrednictwem Skype)

Krok 3. Rozmowa techniczna

Krok 4. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, witamy na pokładzie!

Benefity pracy w Team Connect

Opieka
medyczna

Karta
multisport

Ubezpieczenie
na życie

Budżet
szkoleniowy

Lekcje j. ang
z profesjonalnym
lektorem

Wsparcie podczas
założenia/prowadzenia
działalności

Wsparcie ze strony
dedykowanego
opiekuna firmy

Łódka
na mazurach

Apartament
w Austrii

Poleć Programistę

Weź udział w naszym programie Poleć Programistę i zgarnij 4000 zł netto za polecenie specjalisty.

Dowiedz się jak to działa

Gdzie pracujemy?

Za naszą nazwą kryje się coś więcej niż tylko słowa. Zespół, do którego Cię zapraszamy, to nie tylko grupa profesjonalistów, ale przede wszystkim zgrana ekipa, którą łączy coś więcej niż "ASAPy" i realizowane projekty. Zerknij na nasze inicjatywy i sam się przekonaj 😊

Dołącz do zespołu