Outsourcing IT,
który przynosi efekty

Nie zajmujemy się wyłącznie tworzeniem aplikacji. Jesteśmy twoim przewodnikiem po świecie IT. Tworzymy rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby twojego biznesu i usprawniają pracę.

Przekazanie obsługi informatycznej w ręce naszych specjalistów to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którym zależy na uniknięciu wysokich kosztów związanych z rozbudową kosztownej wewnętrznej struktury IT. Przedsiębiorcy, którzy decydują się na takie rozwiązanie, z powodzeniem mogą skupić się na rozwoju innych segmentów własnego biznesu, co szybko przekłada się na bezpośredni sukces firmy. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele korzyści daje outsourcing IT!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Outsourcing Specjalistów

Zajmujemy się budową aplikacji dedykowanych konkretnym potrzebom klienta i rynku jak i wspieramy w firmy w outsourcingu poszczególnych kompetencji potrzebnym im do realizacji ich wewnętrznych projektów.

Nearshore

Outsourcing to rozwiązanie najbardziej efektywne pod kątem kosztów i efektów. Niezależnie gdzie znajduje się twoja firma i czym się zajmuje, wesprzemy cię naszą wiedzą i doświadczeniem!

Team Leasing

Potrzebujesz dodatkowego wsparcia IT w swojej firmie? Nasze zespoły zdalne mają doświadczenie w pracy u klienta i pomogą ci z każdym wyzwaniem.

360 Software Development

Tworzymy rozwiązania IT każdego rodzaju – od prostych aplikacji na smartfony po złożone platformy B2B. Z nami, masz dostęp do wiedzy i technologii niezbędnych aby zrealizować twoją wizję.

Analiza biznesowa

U nas nie ma miejsca na metodę prób i błędów. Każdy projekt jest poprzedzony dokładną analizą.

Projektowanie UX

To UX sprawia, że aplikacja jest intuicyjna i przyjemna dla użytkownika. Wiemy jak zaprojektować aplikacje, które są w pełni user-friendly.

Development

To etap, na którym kodujemy aplikację, budujemy jej front i backend i dostosowujemy do oczekiwań klienta.

Kontrola jakości

Nasze wymagające standardy gwarantują, że gotowy projekt będzie pozbawiony błędów.

Projektowanie interfejsów

Przykładamy dużą wagę do strony wizualnej budowanych aplikacji. Dbamy, aby wszystkie nasze projekty były miłe dla oka.

Dalszy rozwój

W miarę jak twój biznes się rozwija, pomożemy w utrzymaniu, aktualizacji i ulepszaniu twojego oprogramowania.

Najnowsza technologia i ekspercki know-how do twojej dyspozycji

Frontend

To frontend sprawia, że twoja aplikacja wygląda i działa tak jak tego oczekujesz.

Nie ma znaczenia czy potrzebujesz prostej aplikacji mobilnej czy złożonej platformy B2B. Nasi programiści zadbają aby twój projekt był funkcjonalny i świetnie wyglądał. Mamy doświadczenie ze wszystkimi współczesnymi technologiami web i mobile. Wielokrotnie pracowaliśmy z rozszerzoną rzeczywistością, wirtualną rzeczywistością, responsywnymi stronami www, Progressive Web Apps i Motion UI. Wprost uwielbiamy łączyć użytkową stronę aplikacji z doskonałym wyglądem!

Backend

Choć niewidoczny, backend odpowiada za bezproblemowe działanie twojej aplikacji.

Pracujemy z najpopularniejszymi językami programowania, frameworkami i technologiami przetwarzania danych. Wszystko aby zagwarantować, że twój projekt zostanie prawidłowo zaprojektowany, zakodowany i zabezpieczony. W efekcie, twoja aplikacja jest zbudowana na solidnym backendowym fundamencie, który zapewnia bezproblemowe działanie.

Mobile

Na świecie jest ponad 14 miliardów urządzeń mobilnych. Czas z tego skorzystać!

Urządzenia mobilne generują dzisiaj już ponad 52% ruchu w sieci. Z naszą pomocą, podbijesz ten ogromny rynek! Niezależnie czy potrzebujesz aplikacji mobilnej, gry, czy innego rozwiązania – chętnie pomożemy. Nasze produkty mobilne działają na urządzeniach z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Androidem oraz iOS.

Analiza biznesowa

To podstawowy element w tworzeniu oprogramowania.

Wszystkie nasze rozwiązania są szyte na miarę twoich wymagań i potrzeb. Bierzemy się za pracę nad projektem tylko gdy w pełni rozumiemy czego się po nim spodziewasz. To dlatego analiza biznesowa pełni tak ważną rolę w naszej pracy i stanowi nieodzowny element każdego przedsięwzięcia.

UX/UI

Dzięki UX/UI oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze i przyjazne dla użytkownika.

Aby sprostać wymaganiom współczesnych konsumentów, budujemy aplikacje, które są łatwe i przyjemne w obsłudze. Naszym celem zawsze jest najwyższa jakość i użyteczność. Jeśli chcesz zdobyć uwagę swoich klientów – Team Connect to najlepszy wybór!

Kontrola jakości

Standardy, którymi kierujemy się w pracy są gwarantem, że produkt, który otrzymasz będzie pozbawiony wad.

W ciągu wielu lat pracy wypracowaliśmy standardy jakości i bezpieczeństwa, które gwarantują, że produkt, który dostarczymy będzie w pełni funkcjonalny i spełni twoje oczekiwania. Dzięki kontroli jakości, nasze produkty są dopracowane w każdym szczególe.

Wyślij zapytanie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas