O nas

Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 11 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

900 Projektów
25 Aktywnych klientów
100+ Specjalistów
3 Lokalizacji

OurTeam

Adam Dziedzic Założyciel i Prezes Zarządu

Założyciel i Prezes Zarządu Team Connect (od 2008 roku). Absolwent studiów magisterskich i inżynieryjnych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie na wydziale Nauk Komputerowych oraz Ekonomii ze specjalizacją Programowanie Systemów i Baz Danych. Od 13 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie gromadził w firmach IT oraz telekomunikacyjnych m. in. na stanowiskach Programisty, Analityka, Project Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów, outsourcingu IT, procesów biznesowych jak również analizy. W wolnym czasie pasjonat nowoczesnych technologii internetowych, motoryzacji oraz sportów wodnych.

Adam Dziedzic

Andrzej Tabara Chief Technology Officer

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, od 15 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie zdobywał w największych łódzkich firmach IT m.in. na stanowiskach: Programisty, Project Managera i Delivery Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów oraz produktów, outsourcingu IT i procesów biznesowych. Współpracował z takimi firmami jak: Airbus czy Boston Scientific Corporation. Jest pasjonatem transformacji agile oraz rozwiązań chmurowych, nie tylko w działach software developmentu. Aktualnie, jako Business Development Director, jest odpowiedzialny za rozwój Team Connect i łódzkiego oddziału.

Andrzej Tabara

Piotr Kryska Solution Architect / Project Manager

Andrzej Piłatowicz Head of UX/UI

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni rolę Konsultanta 360: „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej sprzedaży i rekrutacji”. Oliwia posiada wiedzę na temat rynku IT oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.

Oliwia Ostrowska

Zaufali nam

Dołącz do nas

Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Kariera

Napisz do nas