O nas

Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 15 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Poznaj nas

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

900 Projektów
25 Aktywnych klientów
100+ Specjalistów
3 Lokalizacji

OurTeam

Adam Dziedzic Założyciel i Prezes Zarządu

Założyciel i Prezes Zarządu Team Connect (od 2008 roku). Absolwent studiów magisterskich i inżynieryjnych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie na wydziale Nauk Komputerowych oraz Ekonomii ze specjalizacją Programowanie Systemów i Baz Danych. Od 13 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie gromadził w firmach IT oraz telekomunikacyjnych m. in. na stanowiskach Programisty, Analityka, Project Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów, outsourcingu IT, procesów biznesowych jak również analizy. W wolnym czasie pasjonat nowoczesnych technologii internetowych, motoryzacji oraz sportów wodnych.

Adam Dziedzic

Joanna Baar Managing Director

Ukończyła wyższą szkołę FH Wien w Wiedniu, na kierunku Zarządzanie. Od ponad 15 lat jest związana z branżą usług IT. Swoją przygodę z IT rozpoczęła w 2008 roku w dziale sprzedaży. Od tego czasu z powodzeniem prowadziła start-upy i tworzyła zespoły realizacyjne. Pracowała w wielu znaczących firmach consultingowych, zarówno polskich jak i zagranicznych. Jej autorskie procesy i modele sprzedaży zdobyły uznanie w branży, dzięki czemu zawsze znajduje się w czołówce ekspertów w swoim dziale. W wolnym czasie uwielbia zagłębiać się w tajemnicze światy literatury kryminalnej i wciągających gier komputerowych. Jest również miłośniczką sportów wodnych i zimowych, dzięki czemu nigdy nie przegapi okazji do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Joanna Baar

Piotr Kryska Solution Architect / Project Manager

Andrzej Piłatowicz Head of UX/UI

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni funkcję Menagera działu delivery: zarządza zespołem rekrutacji, opiekuje się Klientami, dba pomyślne finalizowanie wszystkich procesów rekrutacyjnych i sprzedażowych. „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej pracy”.

Oliwia Ostrowska

Kamil Zatorski Business Development Manager

Kamil od ponad 6 lat związany jest ze sprzedażą i branżą IT. Pracował dla dużych firm oraz małych start-upów. W dziedzinie sprzedaży aktywnie działał już jako Lead Generation Specialist, Sales Specialist oraz Business Manager. Zwolennik efektywnych spotkań i dobrego kontaktu z klientem opartego na otwartości i szczerości. Prywatnie wielki fan sportu (piłka nożna, koszykówka), klasycznego rocka i geopolityki.

Kamil Zatorski

Paulina Krystecka Administrative Team Leader

Paulina posiada ponad 5 letnie doświadczenie w dziale HR, w tym w zarządzaniu wieloosobowym zespołem. Niekiedy samozwańczy mózg operacji, ponieważ nie istnieją dla niej problemy nie do rozwiązania. Presja czasu napędza ją do działania, a nic nie daje takiej satysfakcji, jak poczucie poprawnie zrealizowanego zadania. Na co dzień kieruję się dewizą, która ma zastosowanie w życiu osobistym jak i zawodowym: „ Życie jest jak echo: jeśli nie podoba ci się to, co ci odsyła, musisz zmienić wiadomość, którą wysyłasz. – James Joyce”. Prywatnie miłośniczka przyrody, a co za tym idzie podróży. Dodatkowo fanka gier komputerowych, horrorów, planszówek i dobrych książek, które pochłaniam przy kominku zimowymi wieczorami.

Karolina Wolska Partnership Team Leader

Karolina w branży IT pracuje od 4 lat, zawsze blisko outsourcingu kompetencji IT. Jest absolwentką Zarządzania na UW. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoimi dwoma sznaucerkami - Xywką i Negrą. Uwielbia oglądać tenisa - największa fanka Rogera Federera. Próbuje swoich sił na korcie, choć, jak sama mówi, jeszcze trochę jej brakuje do Igi Świątek. Jak tylko ma możliwość spędza czas nad wodą - mazury lub morze to miejsca bliskie jej sercu. Stara się dużo podróżować i łączyć to z pasją do surfingu. Miłośniczka książek - szczególnie kryminałów. Nie uśnie bez kryminatorium w tle.

Karolina Wolska

Zaufali nam

Dołącz do nas

Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Kariera

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas