O nas

Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 15 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Poznaj nas

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

900 Projektów
25 Aktywnych klientów
100+ Specjalistów
3 Lokalizacji

OurTeam

Adam Dziedzic Założyciel i Prezes Zarządu

Założyciel i Prezes Zarządu Team Connect (od 2008 roku). Absolwent studiów magisterskich i inżynieryjnych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie na wydziale Nauk Komputerowych oraz Ekonomii ze specjalizacją Programowanie Systemów i Baz Danych. Od 13 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie gromadził w firmach IT oraz telekomunikacyjnych m. in. na stanowiskach Programisty, Analityka, Project Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów, outsourcingu IT, procesów biznesowych jak również analizy. W wolnym czasie pasjonat nowoczesnych technologii internetowych, motoryzacji oraz sportów wodnych.

Adam Dziedzic

Piotr Kryska Solution Architect / Project Manager

Andrzej Piłatowicz Head of UX/UI

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni funkcję Menagera działu delivery: zarządza zespołem rekrutacji, opiekuje się Klientami, dba pomyślne finalizowanie wszystkich procesów rekrutacyjnych i sprzedażowych. „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej pracy”.

Oliwia Ostrowska

Joanna Sawicka Sales and Marketing Director

Karolina Wolska Partnership Consultant

Karolina w branży IT pracuje od 4 lat, zawsze blisko outsourcingu kompetencji IT. Jest absolwentką Zarządzania na UW. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoimi dwoma sznaucerkami - Xywką i Negrą. Uwielbia oglądać tenisa - największa fanka Rogera Federera. Próbuje swoich sił na korcie, choć, jak sama mówi, jeszcze trochę jej brakuje do Igi Świątek. Jak tylko ma możliwość spędza czas nad wodą - mazury lub morze to miejsca bliskie jej sercu. Stara się dużo podróżować i łączyć to z pasją do surfingu. Miłośniczka książek - szczególnie kryminałów. Nie uśnie bez kryminatorium w tle.

Karolina Wolska

Aleksandra Trela Junior Partnership Consultant

Aleksandra, studentka piątego roku psychologii w biznesie. Z branżą IT związana od niedawna. Empatyczna i kreatywna optymistka. Miłośniczka psów, podróży oraz dobrego jedzenia. W przyszłości planuje studia podyplomowe związane z zarządzaniem. W wolnym czasie uwielbia obejrzeć wciągający serial, napić się dobrej kawy lub upiec coś słodkiego.

Karol Piszcz Marketing Advisor

Karol od ponad 11 lat zajmuje się doradztwem, tworzeniem, oraz realizacją strategii komunikacyjnej dla firm, oraz ich ekspertów. Dzięki połączeniu technik komunikacyjnych z doświadczeniem wie, jak angażować, budować relacje oraz dialog pomiędzy firmą, a jej otoczeniem biznesowym. Na rekomendowane działania patrzy przez pryzmat celów i potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa, stawiając na najefektywniejsze rozwiązania. Tworzy strategie PR i komunikacji marketingowej, które dodają wartości i wyróżniają firmę w biznesowym i społecznym środowisku. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prywatnie entuzjasta podróżowania, który ma na swoim koncie wiele ciekawych miejsc i anegdot. Spotkać go można z kryminałem w ręku lub książką do samorozwoju. Miłośnik i kolekcjoner sztuki.

Kamil Zatorski Business Development Manager

Kamil od ponad 6 lat związany jest ze sprzedażą i branżą IT. Pracował dla dużych firm oraz małych start-upów. W dziedzinie sprzedaży aktywnie działał już jako Lead Generation Specialist, Sales Specialist oraz Business Manager. Zwolennik efektywnych spotkań i dobrego kontaktu z klientem opartego na otwartości i szczerości. Prywatnie wielki fan sportu (piłka nożna, koszykówka), klasycznego rocka i geopolityki.

Kamil Zatorski

Łukasz Świtek Business Development Manager

Łukasz specjalizuje się w zarządzaniu projektami biznesowymi, budowaniem zespołów sprzedażowych, układaniu strategii pozyskiwania i utrzymania klienta. Doradza sprawdzone rozwiązania biznesowe, a także jest odpowiedzialny za kontakt i koordynowanie prac partnerów biznesowych. Łukasz łącząc sprzedaż z doświadczeniem w zarządzaniu projektami oraz zespołami wie, jak budować relacje oraz tworzyć skuteczne strategie długofalowej współpracy. Swoje zaangażowanie oraz podejście do partnerów biznesowych może zmierzyć licznymi wieloletnimi kontaktami co daje mu satysfakcje z wykonanych działań. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prywatnie jest kolekcjonerem/miłośnikiem zegarków oraz od dwóch lat prowadzi konto na Instagram Czas_naCzas- zrzeszające miłośników czasomierzy. Lubi zwiedzać świat oraz próbować w jego zakątkach nowych kuchni, które dostarczają mu inspiracje do kolejnych dań tworzonych w jego kuchni.

Łukasz Świtek

Urszula Augustyniak Recepcjonistka

Urszula, choć woli, jak mówi się do niej Ula, to ninja w temacie zarządzania back officeowymi realiami firmy. Kobieta o wielu talentach i nietuzinkowym podejściu do życia, które kradnie garściami. Miłośniczka zwierząt. Posiada trzy psy i dwa koty – jak sama podkreśla, jej dom żyje w pełnej symbiozie, która obejmuje ludzi, zwierzęta, ogród z warzywami i owocami. Sercem jej domu jest kuchnia, gdzie dla każdego, z wielką pasją, gotuje. Często patrzy na świat przez obiektyw swojego aparatu, razem z którym odbywa wędrówki, uwieczniając krajobrazy, których żal nie zabrać z sobą. Jeżeli znika, to tylko na rozkoszne wieczory przy azjatyckich serialach, których skutkiem ubocznym jest nieważkość czasowa.

Zaufali nam

Dołącz do nas

Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Kariera

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas