O nas

Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 11 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

900 Projektów
25 Aktywnych klientów
100+ Specjalistów
3 Lokalizacji

OurTeam

Adam Dziedzic Założyciel i Prezes Zarządu

Założyciel i Prezes Zarządu Team Connect (od 2008 roku). Absolwent studiów magisterskich i inżynieryjnych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie na wydziale Nauk Komputerowych oraz Ekonomii ze specjalizacją Programowanie Systemów i Baz Danych. Od 13 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie gromadził w firmach IT oraz telekomunikacyjnych m. in. na stanowiskach Programisty, Analityka, Project Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów, outsourcingu IT, procesów biznesowych jak również analizy. W wolnym czasie pasjonat nowoczesnych technologii internetowych, motoryzacji oraz sportów wodnych.

Adam Dziedzic

Piotr Kryska Solution Architect / Project Manager

Andrzej Piłatowicz Head of UX/UI

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni rolę Konsultanta 360: „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej sprzedaży i rekrutacji”. Oliwia posiada wiedzę na temat rynku IT oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.

Oliwia Ostrowska

Joanna Sawicka Sales and Marketing Director

Klaudia Winko Account Manager/Salesforce BUM

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej z ok. 6 letnim doświadczeniem w branży IT. Swoją ścieżkę kariery rozpoczęła od stanowiska IT Rekrutera oraz później Account Managera. W TC Klaudia zajmuje się Account Managementem oraz Salesforce Business Unit Managementem. Skupia się na prowadzeniu projektów Salesforce dla klientów zewnętrznych oraz dostosowaniu potrzeb Klienta do możliwości działu rekrutacji. Prywatnie interesuje się kulturą azjatycką, grami komputerowymi oraz książkami thrillerowymi. Posiada również dwa puchate psiaki rasy shiba inu.

Klaudia Winko

Karolina Wolska Partnership Consultant

Karolina w branży IT pracuje od 4 lat, zawsze blisko outsourcingu kompetencji IT. Jest absolwentką Zarządzania na UW. W wolnym czasie uwielbia spacery ze swoimi dwoma sznaucerkami - Xywką i Negrą. Uwielbia oglądać tenisa - największa fanka Rogera Federera. Próbuje swoich sił na korcie, choć, jak sama mówi, jeszcze trochę jej brakuje do Igi Świątek. Jak tylko ma możliwość spędza czas nad wodą - mazury lub morze to miejsca bliskie jej sercu. Stara się dużo podróżować i łączyć to z pasją do surfingu. Miłośniczka książek - szczególnie kryminałów. Nie uśnie bez kryminatorium w tle.

Karolina Wolska

Patrycja Olechowska Partnership Consultant

Karol Piszcz Marketing Advisor

Karol od ponad 11 lat zajmuje się doradztwem, tworzeniem, oraz realizacją strategii komunikacyjnej dla firm, oraz ich ekspertów. Dzięki połączeniu technik komunikacyjnych z doświadczeniem wie, jak angażować, budować relacje oraz dialog pomiędzy firmą, a jej otoczeniem biznesowym. Na rekomendowane działania patrzy przez pryzmat celów i potrzeb biznesowych przedsiębiorstwa, stawiając na najefektywniejsze rozwiązania. Tworzy strategie PR i komunikacji marketingowej, które dodają wartości i wyróżniają firmę w biznesowym i społecznym środowisku. Absolwent Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Prywatnie entuzjasta podróżowania, który ma na swoim koncie wiele ciekawych miejsc i anegdot. Spotkać go można z kryminałem w ręku lub książką do samorozwoju. Miłośnik i kolekcjoner sztuki.

Karol Piszcz

Urszula Augustyniak Recepcjonistka

Urszula, choć woli, jak mówi się do niej Ula, to ninja w temacie zarządzania back officeowymi realiami firmy. Kobieta o wielu talentach i nietuzinkowym podejściu do życia, które kradnie garściami. Miłośniczka zwierząt. Posiada trzy psy i dwa koty – jak sama podkreśla, jej dom żyje w pełnej symbiozie, która obejmuje ludzi, zwierzęta, ogród z warzywami i owocami. Sercem jej domu jest kuchnia, gdzie dla każdego, z wielką pasją, gotuje. Często patrzy na świat przez obiektyw swojego aparatu, razem z którym odbywa wędrówki, uwieczniając krajobrazy, których żal nie zabrać z sobą. Jeżeli znika, to tylko na rozkoszne wieczory przy azjatyckich serialach, których skutkiem ubocznym jest nieważkość czasowa.

Urszula Augustyniak

Zaufali nam

Dołącz do nas

Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Kariera

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas