O nas

Team Connect to wiodący polski dostawca IT w obszarze nearshore i offshore. Od 11 lat z powodzeniem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Poznaj nas

Specjalizujemy się w rozwoju oprogramowania opartego na Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backend, frontend i mobile. Naszą misją jest sprostanie wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów i umożliwienie utalentowanym ludziom pracy nad ciekawymi projektami.

900 Projektów
25 Aktywnych klientów
100+ Specjalistów
3 Lokalizacji

OurTeam

Adam Dziedzic Założyciel i Prezes Zarządu

Założyciel i Prezes Zarządu Team Connect (od 2008 roku). Absolwent studiów magisterskich i inżynieryjnych Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie na wydziale Nauk Komputerowych oraz Ekonomii ze specjalizacją Programowanie Systemów i Baz Danych. Od 13 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie gromadził w firmach IT oraz telekomunikacyjnych m. in. na stanowiskach Programisty, Analityka, Project Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów, outsourcingu IT, procesów biznesowych jak również analizy. W wolnym czasie pasjonat nowoczesnych technologii internetowych, motoryzacji oraz sportów wodnych.

Adam Dziedzic

Andrzej Tabara Chief Technology Officer

Absolwent Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, od 15 lat związany zawodowo z branżą IT. Swoje doświadczenie zdobywał w największych łódzkich firmach IT m.in. na stanowiskach: Programisty, Project Managera i Delivery Managera. Wyspecjalizował się w zakresie rozwoju oprogramowania, budowania zespołów oraz produktów, outsourcingu IT i procesów biznesowych. Współpracował z takimi firmami jak: Airbus czy Boston Scientific Corporation. Jest pasjonatem transformacji agile oraz rozwiązań chmurowych, nie tylko w działach software developmentu. Aktualnie, jako Business Development Director, jest odpowiedzialny za rozwój Team Connect i łódzkiego oddziału.

Andrzej Tabara

Piotr Kryska Solution Architect / Project Manager

Andrzej Piłatowicz Head of UX/UI

Oliwia Ostrowska IT Delivery Manager

Oliwia posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze rekrutacji technicznych i sprzedaży, które zdobywała współpracując zarówno z małymi jaki i dużymi firmami na rynku. Swoją karierę zawodową rozwijała począwszy od stanowiska rekrutera, poprzez Business Developera. W naszym zespole pełni rolę Konsultanta 360: „Sprzedaż i rekrutacja to mój zawód i pasja, dzięki kontaktom biznesowym stawiam na budowanie pozytywnych relacji tak, aby klient czuł się swobodnie i swobodnie opowiadał o swoich potrzebach, podobnie Kandydat. Rezultatem moich działań jest rozwiązanie dopasowane bezpośrednio do wymagań klienta, a korzyścią dla mnie jest skuteczność mojej sprzedaży i rekrutacji”. Oliwia posiada wiedzę na temat rynku IT oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych klientów.

Oliwia Ostrowska

Joanna Sawicka Sales and Marketing Director

Paulina Rozwadowska Partnership Manager

Absolwentka Psychologii w Zarządzaniu i Zarządzaniu w Wirtualnym Środowisku. W Team Connect odpowiedzialna za współpracę ze Specjalistami jak również kluczowymi Klientami firmy. Swoją karierę w obszarze Partnership rozwijała w Noble Bank a także prowadząc liczne projekty inwestycyjno-deweloperskie. W wolnym czasie dalekie podróże łączy ze sportami ekstremalnymi.

Paulina Rozwadowska

Zaufali nam

Dołącz do nas

Nasz zespół rekrutacyjny chętnie udzieli niezbędnych informacji.

Kariera

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas