Salesforce

W dobie szybko zmieniającego się świata i otoczenia biznesowego, firmy oraz organizacje stają przed wyzwaniami dotąd niespotykanymi w ich działalności. Cyfrowa rzeczywistość, w której funkcjonujemy, łączy firmy oraz ich klientów, zbliżając do siebie poprzez nowe sposoby interakcji, sprzedaży i obsługi.

Salesforce to wiodący na rynku system CRM, który zapewnia widok 360 stopni klienta, łącząc gotowe rozwiązania do jego obsługi, automatyzacji sprzedaży i ujednolicenia marketingu na jednej platformie. To system, który pomoże Ci uzyskać niesamowite wyniki sprzedażowe w niedługim czasie!

Aby mieć pewność, że platforma zostanie poprawnie wdrożona, a Ty w pełni wykorzystasz jej potencjał, zaufaj doświadczeniu ekspertów. Z przyjemnością dostosujemy system do konkretnych, nawet najbardziej zaawansowanych wymagań i potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Salesforce Staff Augmentation

Developers
Architects
Consultants
Administrators

Salesforce E2E Implementation

Salesfore platform
Service cloud
Marketing cloud
Sales cloud
Community cloud

Salesforce Customization

Sales
Services
Marketing
Community
Apps

Nasze Certyfikaty

Nasz zespół ma rozległą kontrolę nad strukturą Salesforce i zawsze aktywnie poszukuje możliwości dalszego poszerzania swojej wiedzy. Posiadamy szereg Certyfikatów, które pozwalają nam dostarczać naszym klientom optymalne rozwiązania zgodnie z najlepszymi praktykami dla wszystkich naszych wdrożeń.

Najczęstsze usługi, które proponujemy naszym klientom

Doradztwo w sprawie Salesforce

Dzięki naszemu profesjonalnemu doradztwu, z łatwością dostosujesz system Salesforce do indywidualnych potrzeb i wymagań swojego przedsiębiorstwa! Podpowiemy Ci, które funkcje systemu warto wdrożyć i w jaki sposób korzystać z platformy tak, by działała w pełni wydajnie.

Integracja Salesforce

Nasi specjaliści z przyjemnością skonfigurują Salesforce, integrując go z innymi systemami działającymi w Twojej firmie. Dzięki temu korzystanie z platformy będzie jeszcze prostsze!

Personalizacja Salesforce

Personalizujemy system tak, by w 100% odpowiadał indywidualnym potrzebom Twojego przedsiębiorstwa. Dowiedz się, które funkcje mogą pomóc Ci znacznie zwiększyć wskaźniki sprzedaży!

Wdrożenie Salesforce

Pomożemy Ci kompleksowo wdrożyć system Salesforce od A do Z. Nasi specjaliści zadbają o to, by wszystko zostało dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

Migracja danych do Salesforce

Nasi specjaliści pomogą Ci przenieść wszystkie dane z dysków i systemów firmowych do chmury Salesforce.

Pomoc techniczna i szkolenia

Twoja firma będzie mogła skorzystać z profesjonalnej pomocy technicznej oraz kompleksowych szkoleń dotyczących platformy Salesforce.

Salesforce Development Process

Wyślij zapytanie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas