Zdalne Zespoły Agile pewny sposób na funkcjonalne aplikacje

Agile to sprawdzona metodyka tworzenia produktów dopasowanych do potrzeb klienta, dzięki której masz kontrole nad projektem i możesz wprowadzać zmiany na bieżąco. W efekcie uzyskujesz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Dowiedz się więcej

Gwarantujemy, że wybierając ten model i współpracę z nami, otrzymasz

Dedykowany zespół

Dedykowany zespół specjalistów, nad którym czuwa Scrum Master oraz doświadczony Architect

Elastyczność

Pracujemy w dwu lub czterotygodniowych Sprintach (Iteracjach), po których otrzymujesz działające funkcjonalności. Masz możliwość zapoznania się z produktem oraz wyznaczenia kolejnych kroków.

Projekt pod kontrolą

Rozplanujemy prace tak, aby produkt został wdrożony w założonym terminie i zgodnie z wymaganiami. Transparentność kosztów – rozliczasz się za faktycznie zrealizowane prace.

Sukces dla każdego klienta

Tworzymy rozwiązania IT każdego rodzaju – od prostych aplikacji na smartfony po złożone platformy B2B. Z nami masz dostęp do wiedzy i technologii niezbędnych, aby zrealizować twoją wizję.

Kompleksowe prowadzenie projektu

Software Development 360 – realizujemy Twój projekt od analizy po wdrożenie produkcyjne.

Analiza biznesowa

Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy Twój pomysł i oczekiwane rezultaty, aby mieć pewność, że dostarczymy Ci to czego oczekujesz.

Podejście Agile

Czyli programowanie zwinne. Twoje wymagania mogą ewoluować wraz z rozwojem aplikacji - masz ciągły wpływ na jej kształt.

Dostarczanie fazami (sprintami)

Każdy projekt jest podzielony na dwu-czterotygodniowe sprinty, po których możesz ocenić rezultaty naszej pracy.

DevOps

Metodyka ta kładzie nacisk na ścisłą współpracę administratorów i programistów. Uwzględnia współzależność rozwoju i utrzymania IT.

Continuous Delivery

To podejście inżynierii oprogramowania dzięki któremu zespoły dostarczają kod w krótkich iteracjach, mając pewność że wydana na serwer aplikacja prawidłowo.

Najnowsza technologia i ekspercki know-how do twojej dyspozycji

Backend

Choć niewidoczny, backend odpowiada za bezproblemowe działanie twojej aplikacji.

Pracujemy z najpopularniejszymi językami programowania, frameworkami i technologiami przetwarzania danych. Wszystko aby zagwarantować, że twój projekt zostanie prawidłowo zaprojektowany, zakodowany i zabezpieczony. W efekcie, twoja aplikacja jest zbudowana na solidnym backendowym fundamencie, który zapewnia bezproblemowe działanie.

Frontend

To frontend sprawia, że twoja aplikacja wygląda i działa tak jak tego oczekujesz.

Nie ma znaczenia czy potrzebujesz prostej aplikacji mobilnej czy złożonej platformy B2B. Nasi programiści zadbają aby twój projekt był funkcjonalny i świetnie wyglądał. Mamy doświadczenie ze wszystkimi współczesnymi technologiami web i mobile. Wielokrotnie pracowaliśmy z rozszerzoną rzeczywistością, wirtualną rzeczywistością, responsywnymi stronami www, Progressive Web Apps i Motion UI. Wprost uwielbiamy łączyć użytkową stronę aplikacji z doskonałym wyglądem!

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas