Zdalne Zespoły Agile pewny sposób na funkcjonalne aplikacje

Agile to sprawdzona metodyka tworzenia produktów dopasowanych do potrzeb klienta, dzięki której masz kontrole nad projektem i możesz wprowadzać zmiany na bieżąco. W efekcie uzyskujesz produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie rozwiązań IT, które usprawniają pracę zdalną. Dobra komunikacja pomiędzy klientem a zespołem to podstawa! Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, będziesz mógł monitorować swoje projekty na bieżąco, dzięki czemu uzyskasz pewność, że będą odpowiednio poprowadzone od początku do końca.

Gwarantujemy, że wybierając ten model i współpracę z nami, otrzymasz

Dedykowany zespół

Dedykowany zespół specjalistów, nad którym czuwa Scrum Master oraz doświadczony Architect.

Elastyczność

Pracujemy w dwu lub czterotygodniowych Sprintach (Iteracjach), po których otrzymujesz działające funkcjonalności. Masz możliwość zapoznania się z produktem oraz wyznaczenia kolejnych kroków.

Projekt pod kontrolą

Rozplanujemy prace tak, aby produkt został wdrożony w założonym terminie i zgodnie z wymaganiami. Transparentność kosztów – rozliczasz się za faktycznie zrealizowane prace.

Sukces dla każdego klienta

Tworzymy rozwiązania IT każdego rodzaju – od prostych aplikacji na smartfony po złożone platformy B2B. Z nami masz dostęp do wiedzy i technologii niezbędnych, aby zrealizować twoją wizję.

Kompleksowe prowadzenie projektu

Software Development 360 – realizujemy Twój projekt od analizy po wdrożenie produkcyjne.

Analiza biznesowa

Przed przystąpieniem do pracy dokładnie analizujemy Twój pomysł i oczekiwane rezultaty, aby mieć pewność, że dostarczymy Ci to czego oczekujesz.

Podejście Agile

Czyli programowanie zwinne. Twoje wymagania mogą ewoluować wraz z rozwojem aplikacji - masz ciągły wpływ na jej kształt.

Dostarczanie fazami (sprintami)

Każdy projekt jest podzielony na dwu-czterotygodniowe sprinty, po których możesz ocenić rezultaty naszej pracy.

DevOps

Metodyka ta kładzie nacisk na ścisłą współpracę administratorów i programistów. Uwzględnia współzależność rozwoju i utrzymania IT.

Continuous Delivery

To podejście inżynierii oprogramowania dzięki któremu zespoły dostarczają kod w krótkich iteracjach, mając pewność że wydana na serwer aplikacja prawidłowo.

Najnowsza technologia i ekspercki know-how do twojej dyspozycji

Backend

Choć niewidoczny, backend odpowiada za bezproblemowe działanie twojej aplikacji.

Pracujemy z najpopularniejszymi językami programowania, frameworkami i technologiami przetwarzania danych. Wszystko aby zagwarantować, że twój projekt zostanie prawidłowo zaprojektowany, zakodowany i zabezpieczony. W efekcie, twoja aplikacja jest zbudowana na solidnym backendowym fundamencie, który zapewnia bezproblemowe działanie.

Frontend

To frontend sprawia, że twoja aplikacja wygląda i działa tak jak tego oczekujesz.

Nie ma znaczenia czy potrzebujesz prostej aplikacji mobilnej czy złożonej platformy B2B. Nasi programiści zadbają aby twój projekt był funkcjonalny i świetnie wyglądał. Mamy doświadczenie ze wszystkimi współczesnymi technologiami web i mobile. Wielokrotnie pracowaliśmy z rozszerzoną rzeczywistością, wirtualną rzeczywistością, responsywnymi stronami www, Progressive Web Apps i Motion UI. Wprost uwielbiamy łączyć użytkową stronę aplikacji z doskonałym wyglądem!

Wyślij zapytanie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Napisz do nas